Nově v nabídce: Rozšiřujeme sortiment fotovoltaických rozvaděčů!

11.4.2024

Jsme nadšení, že můžeme oznámit rozšíření naší nabídky o nové fotovoltaické rozvaděče! Ať už hledáte klasickou kvalitu nebo cenově dostupnější možnost, máme pro vás ideální řešení.

1. Řada ASABOX – Ekonomická varianta v plastových ABS pouzdrech: Pro ty, kdo hledají cenově výhodné a spolehlivé řešení, přinášíme řadu ASABOX. Tyto fotovoltaické rozvaděče v plastových ABS pouzdrech nabízejí skvělý poměr mezi cenou a výkonem, ideální pro vaše solární instalace.

Fotovoltaické rozvaděče ASABOX (odkaz)

 

2. Řada VARIABOX – Standardní varianta v pouzdrech z vysoce odolného plastu: Pokud preferujete kvalitu a spolehlivost, naše řada VARIABOX je pro vás tou správnou volbou. Tyto fotovoltaické rozvaděče ve velmi odolných pouzdrech jsou navrženy s důrazem na výkon a odolnost, aby vaše solární instalace dosahovaly maximálního úspěchu.

Fotovoltaické rozvaděče VARIABOX (odkaz)

 

3. Řada METALBOX – Oceloplechové rozvaděče: Pro zákazníky hledající robustní a trvanlivé řešení přicházíme s řadou METALBOX. Tyto fotovoltaické rozvaděče v oceloplechových pouzdrech poskytují excelentní odolnost a spolehlivost, ideální pro náročné podmínky a profesionální aplikace.

Fotovoltaické rozvaděče METALBOX (odkaz)

  

Leták FVE rozváděče ASABOX ke stažení v PDF

Leták FVE rozváděče VARIABOX ke stažení v PDF

 

Nyní máte možnost vybrat si mezi širokou škálou fotovoltaických rozvaděčů, které splní vaše požadavky na kvalitu, spolehlivost a cenu. Nechte vaše solární instalace excelovat s našimi novými produkty!

Pro více informací a objednání nás neváhejte kontaktovat.

info@ngelektro.cz

 
 

← zpět na seznam

 

Všechny naše produkty zakoupíte v naší rozsáhlé prodejní síti. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

© 2024 N.G. ELEKTRO TRADE, a.s.