Kontaktní údaje N.G.ELEKTRO TRADE, a.s.

Telefon
Provolba: +420 351 124 9..
HOTLINE – technici: +420 351 124 935
Obchodní oddělení: +420 351 124 935
Ekonomické oddělení: +420 351 124 937

Fax
Obchodní oddělení: +420 351 124 964
Objednávky: +420 351 124 964
Sektretariát: +420 351 124 963

E-Mail
Obchodní oddělení: info@ngelektro.cz
Objednávky: objednavky@ngelektro.cz
Sektretariát: sekretariat@ngelektro.cz

Provozovna
N.G. ELEKTRO TRADE, a.s.
Jáchymovská 1370
363 01 Ostrov
Česká Republika

Fakturační adresa
N.G. ELEKTRO TRADE, a.s.
U Dívčích hradů 1971/18
150 00 Praha 5 – Smíchov
Česká Republika

Bankovní spojení
ČSOB a.s., pobočka Ostrov
Číslo účtu: 949945 / 0300

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Číslo účtu: 2106615109/2700

Registrace
IČ: 26394537
DIČ: CZ26394537
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl B, vložka 1173

Team společnosti N.G. ELEKTRO TRADE, a.s.

Ing.Ivan Nepraš

Ing. Ivan Nepraš

statutární ředitel

+420 351 124 926

nepras.ivan@ngelektro.cz

Ing.Zdeněk Konývka

Ing. Zdeněk Konývka

výkonný ředitel

+420 351 124 925
+420 602 479 096
konyvka@ngelektro.cz

Daniel Pertl

Daniel Filip

obchodní ředitel

+420 351 124 923
+420 602 479 097
filip@ngelektro.cz

Pavel Reinl

Pavel Reinl

výrobní ředitel

+420 351 124 956
+420 602 112 708
reinl@ngelektro.cz

Dana Daňková

Dana Daňková

personální oddělení

+420 351 124 924
+420 606 649 199
dankova@ngelektro.cz

bc.Klára Neprašová

Bc. Klára Oravová Neprašová

ekonomické oddělení

+420 351 124 937
+420 607 670 542
neprasova.klara@ngelektro.cz

Petra Stránská

Petra Stránská

fakturace

+420 351 124 934
+420 724 053 370
stranska@ngelektro.cz

Vladimír Pavlas

Vladimír Pavlas

technik HOTLINE, řízení kvality ISO

+420 351 124 936
+420 606 632 895
pavlas@ngelektro.cz

Pavel Mráz

Pavel Mráz

technik HOTLINE

+420 351 124 935
+420 602 407 409
mraz@ngelektro.cz

Jakub Bergner

Jakub Bergner

péče o klíčové zákazníky, projekty

+420 351 124 928
+420 602 479 092
bergner@ngelektro.cz

Michal Svoboda

obchodně-technický zástupce

+420 351 124 927
+420 602 479 098
svoboda@ngelektro.cz

Tomáš Habáň

Tomáš Habáň

obchodně-technický zástupce

+420 351 124 927
+420 602 479 094
haban@ngelektro.cz

Jan Vrtiel

Jan Vrtiel

obchodně-technický zástupce

+420 351 124 930
+420 606 632 894
vrtiel@ngelektro.cz

Aleš Hepnar

technik NG TOOL

+420 351 124 929
+420 602 105 794
hepnar@ngelektro.cz

Petr Přerost

Petr Přerost

technik NG TOOL

+420 351 124 933
+420 602 153 899
prerost@ngelektro.cz

Zdeněk Novotný

technik NG TOOL

+420 351 124 933
+420 602 105 796
novotny@ngelektro.cz

Tomáš Krs

obchodně-technický zástupce

+420 351 124 928
+420 601 132 849
krs@ngelektro.cz

Patrik Orava

obchodně-technický zástupce

+420 351 124 928
+420 601 129 237
orava@ngelektro.cz

Team sklad a expedice

Team sklad a expedice

Team výroba

Team výroba

Napište nám, nebo se u nás zastavte

Vyplněte prosím povinné položky.