ESYLUX - oficiální partner denního světla

10.4.2017

Společnost N.G. ELEKTRO TRADE, a.s. se stala výhradním distributorem značky ESYLUX pro český a slovenský trh.

ESYLUX dlouhodobě vyvíjí a vyrábí moderní LED svítidla, snímače pohybu i přítomnosti a soumrakové spínače, vše s prvotřídní technikou a provedením. Vlastní produkce tak umožňuje poskytnout kvalitní a energeticky efektivní řešení osvětlení s využitím automatizovaného řízení. ESYLUX je držitelem více než 100 vlastnických práv a patentů pro evropský trh.

Vrcholem sofistikovaných osvětlovacích systémů je biologicky účinné osvětlení (Human Centric Lighting), navržené v souladu s doporučeným plánováním dle DIN SPEC 67600, které pozitivně působí na lidský organismus a jeho přirozený biorytmus v průběhu celého dne.

Toto biodynamické světlo co nejvěrněji imituje přirozený sluneční svit a jeho pozitivní účinky. Technologie ESYLUX SymbiLogicTM zajišťuje automatické řízení intenzity umělého světla a jeho teploty chromatičnosti (barvy) v době přítomnosti osob. To vše se děje s přihlédnutím k aktuální denní době a míře přirozeného světla, které do prostoru dopadá. Systém zároveň umožňuje rozsáhlé a přesné manuální nastavení světelných podmínek a vytvoření více světelných scén.

ESYLUX jako jeden z prvních výrobců na světě nabízí vše, co je třeba k vytvoření dostatečného a ergonomického osvětlení, které je nezbytné pro kvalitní život člověka a zároveň je šetrné vůči přírodním zdrojům.

 

Fotogalerie

 

← zpět na seznam

 

Všechny naše produkty zakoupíte v naší rozsáhlé prodejní síti. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kontaktujte nás