BALS INNOLINQ - nastavuje nové standardy

2.2.2023

Již více než 60 let ve společnosti Bals vyrábíme průmyslové vidlice, spojky a systémy zásuvkových kombinací pro celosvětový trh - technologicky výjimečné výrobky s jasnými výhodami ve formě, funkci, designu a to v nejvyšší kvalitě
s pečetí „Made in Germany“.

Nyní však stanovujeme nové standardy - naší průlomovou průmyslovou vidlicí a spojkou: INNOLINQ. Kombinuje naši maximální úroveň inovativních technologií s udržitelně přesvědčivými argumenty pro budoucnost.

V době obav o životní prostředí a dynamických změn klimatu si uvědomujeme naši zvláštní odpovědnost jako společnosti a výrobce. Z tohoto důvodu se pro nás stala nejvyšší prioritou výroba šetrná na zdroje, recyklovatelné materiály, nejvyšší ekologické standardy a neustálé zlepšování naší ekologické účinnosti.

 

 

Zcela nově vyvinuto

Naše nová řada INNOLINQ je výsledkem intenzivního výzkumu a vývoje. Kromě toho jsme znovu dále vylepšili naše zavedené a spolehlivé technologie QUICK-CONNECT a MULTI-GRIP a významně je vylepšili novou technologií připojení KONTEX-ULTRA.

Cítíte to v každém detailu: v novém designu, vylepšené ergonomii, maximální stabilitě, větších kontaktních plochách a také sníženém tlaku na zasunutí a vytažení. INNOLINQ je navíc další vidlice a spojka Bals, která neobsahuje žádné olovo. Splňuje tak přísné směrnice EU REACH a RoHS a náš cíl šetřit zdroje a chránit životní prostředí udržitelným způsobem. 

Moderní technologie bezšroubových spoků

KONTEXT ULTRA -  technologie připojení  (prezentace v pdf)

QUICK CONNECT - bezšroubové spoje (pdf)

MULTI GRIP - konstrukce vývodky (pdf)

 

UDRŽITELNOST ZDROJŮ

INNOLINQ s QUICK-CONNECT neobsahuje žádné olovo a je vyráběn pouze z recyklovatelných materiálů, čímž splňuje princip udržitelné výroby. Splňuje přísné směrnice EU REACH a RoHS včetně těch, které EU plánuje v následujících letech ještě zpřísnit.
Udržitelná technologie

 

VDE CERTIFIKACE

Značka VDE je zárukou testovaných, bezpečných produktů vyhovujících přísným normám, což INNOLINQ samozřejmě splňuje. Sledujeme a dokumentujeme vysoké standardy produktů ve vlastní zkušební laboratoři pomocí vybraných klimatických, mechanických a elektrických zkoušek.

Nová řada BALS

BEZPEČNÉ SPOJENÍ

INNOLINQ s technologií QUICK-CONNECT zaručuje bezpečnou instalaci a díky technologii pružinového připojení je odolný vůči vibracím a teplotním výkyvům. Dotykem prstu svorka vizuálně a zvukově uzamkne zasunutý odizolovaný vodič a zajistí spolehlivé a trvalé připojení.

Bezpečné zapojení bezšrobový spoj Quick Connect

LEPŠÍ ERGONOMIE

Vylepšený tvar pouzdra a kabelové vývodky zjednodušují manipulaci a nabízejí dokonalé uchopení v každé situaci. Ideálně umístěné vybrání pro palec dále zjednodušuje otevírání víčka. To dokazuje, že u této produktové řady se podařilo zkombinovat moderní design s jednoduchou manipulací.

Ergonomie při zapojování

 

EXTREMNĚ ROBUSTNÍ

Průmyslové vidlice a zásuvky musí být schopny odolat extrémnímu mechanickému, teplotnímu a chemickému namáhání. Proto vyrábíme INNOLINQ z vybraných, recyklovatelných a přesto extrémně odolných materiálů - pro maximální životnost a spolehlivost.

Robustní spoj

BEZŠROUBOVÁ INSTALACE

Díky technologii připojení QUICK-CONNECT je instalace bez nářadí. Je to tak snadné: odšroubujte pouzdro, protáhněte připojovací kabel otevřenou kabelovou vývodkou MULTI-GRIP. Zasuňte odizolované vodiče do otevřených svorek a zajistěte je jednoduchým kliknutím. Bezpečně uzavřete pouzdro a utáhněte kabelovou vývodku MULTI-GRIP.

Bezšroubová instalace

Výběr produktů řady INNOLINQ

Výběr produktů InnoLinq

typ 200 INNOLINQ vidlice 16A 5P 6h
typ 201 INNOLINQ vidlice 32A 5P 6h
typ 211 INNOLINQ vidlice 16A 3P 6h

typ 300 INNOLINQ spojka 16A 5P 6h
typ 301 INNOLINQ spojka 32A 5P 6h
typ 311 INNOLINQ spojka 16A 3P 6h

typ 110624 INNOLINQ nástěnná zásuvka 16A 5P 6h
typ 110635 INNOLINQ nástěnná zásuvka 32A 5P 6h

typ 24675 INNOLINQ nástěnná přívodka 16A 5P 6h
typ 24661 INNOLINQ nástěnná přívodka 32A 5P 6h

 

Celá prezentace BALS INNOLINQ - ke stažení v PDF

 
 

← zpět na seznam

 

Všechny naše produkty zakoupíte v naší rozsáhlé prodejní síti. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

© 2024 N.G. ELEKTRO TRADE, a.s.